+420 603 995 126 / rakovnik@brickbybrick.cz
Vyzkoušet úkázkovou hodinu
BrickByBrick

Příměstský tábor

Proč náš příměstský tábor? LEGO®! Jen u nás zažijí vaše děti super léto na táboře s oblíbenými kostkami LEGO®. Nejenže zažijí mnoho zábavy a najdou si nové kamarády, ale také si zdokonalí technické dovednosti.

Příměstský tábor

JAK JE Tábor ORGANIZOVANÝ

Věková kategorie: 3-12 let
Termín: dle rozvrhů center
Témata: Vesmírné dobrodružství, Ninjago, Kreativní kostky, Friends, Movie Making..
Program: 08:30 - 17:00
Metodika: Brick by Brick
Místo konání: Centra Brick by Brick

jAké jsou výhody tohOto programu

  • postavickaKreativní workshopy s kostkami LEGO®, každý den nová mise
  • Týmové hry a soutěže.
  • Kreativní a umělecká tvorba.
  • Focení se všemi výtvory.
  • Vyvážená strava a pitný režim.
  • Každodenní návrat domů.

 

Víme, že udržet dětskou pozornost a motivaci je to nejdůležitější, proto se v programu střídají pohybové a tvořivé aktivity – to vše pod vedením zkušeného táborového vedoucího a specializovaného lektora. 

 

KDE TÁBOR PRobíhá?

 

centrum centrum centrum centrum centrum
centrum centrum centrum centrum centrum
centrum centrum centrum centrum

 

jAk TÁBOR PRobíhá?

Kreativní centrum Brick by Brick

Celý program tábora je v „kids friendly“ prostředí, ve kterém je k dispozici 200m2 vnitřního klimatizovaného prostoru, venkovní krytá terasa a vlastní hřiště.

 

Organizace dne

Děti přicházejí ráno, přičemž poledne stráví aktivitami s kostkami LEGO® a zábavnou hodinou angličtiny. Součástí je také malé občerstvení. Po vydatném obědě se vydovádí na venkovním hřišti a pracují na různých zajímavých aktivitách pod vedením vyškolených lektorů.

Samozřejmostí je celodenní pitný režim.

 

Aktivity

Celý program má svou logiku a scénář. Střídají se různé aktivity – stimulující  (skládání modelů s kostkami LEGO®, výroba vlastnního LEGO® filmu), vzdělávací (zábavná hodina angličtiny), klidové (kreslení a malování) a pohybové (organizované týmové hry na venkovním hřišti s tématy LEGO®). Celý čas si děti hrají, ale zároveň rozvíjí svou kreativitu a navazují nová přátelství.

 

Program a zaměření

Program tábora je sestavený tak, aby se chlapci i děvčata, pod vedením kvalifikovaných lektorů, hlavně zabavili a odreagovali v moderním centru plném kostek LEGO®. Děti si velmi nenásilnou formou budují základní poznatky (z oblasti STEM) a to zvyšuje jejich zájem o vědu a techniku. Během celého dne mají dostatek fyzických aktivit na čerstvém vzduchu a hladinu energie jim udržujeme zdravou výživnou stravou. 

BRICK BY BRICK | Rakovník
Vladislavova 2584, 269 01 Rakovník

+420 603 995 126 rakovnik@brickbybrick.cz

facebook youtube
 
kudy z nudy
 
Lego® is a trademark of the Lego Group of Companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací